Harmonogram

Pátek 29.04.2022

09:30 Skupina B ADFORS Basket Litomyšl vs. SKB Rokycany Hala Jiskra
09:30 Skupina C BK Klatovy vs. Jiskra Kyjov Městská hala
11:20 Skupina A SK Renocar Podolí vs. BA Sparta Praha Městská hala
11:20 Skupina D Basket Kohouti - Babice vs. Sokol Vyšehrad Hala Jiskra
13:10 Skupina B ADFORS Basket Litomyšl vs. BC Vysočina Hala Jiskra
13:10 Skupina C BK Teplice vs. BK Klatovy Městská hala
15:00 Skupina A Tigers České Budějovice vs. SK Renocar Podolí Městská hala
15:00 Skupina D Sokol Vyšehrad vs. SBŠ Třinec Hala Jiskra
16:50 Skupina B SKB Rokycany vs. BC Vysočina Hala Jiskra
16:50 Skupina C Jiskra Kyjov vs. BK Teplice Městská hala
18:30 Slavnostní zahájení Národního finále Městská hala
19:45 Skupina A BA Sparta Praha vs. Tigers České Budějovice Městská hala
19:45 Skupina D SBŠ Třinec vs. Basket Kohouti - Babice Hala Jiskra

Sobota 30.04.2022

08:30 o 9. - 12. místo BC Vysočina vs. SBŠ Třinec Městská hala
08:30 o 9. - 12. místo Tigers České Budějovice vs. Jiskra Kyjov Hala Jiskra
10:20 PLAY OFF QF 1 BA Sparta Praha vs. BK Teplice Městská hala
10:20 PLAY OFF QF 2 SKB Rokycany vs. Sokol Vyšehrad Hala Jiskra
12:10 PLAY OFF QF 3 BK Klatovy vs. SK Renocar Podolí Městská hala
12:10 PLAY OFF QF 4 Basket Kohouti - Babice vs. ADFORS Basket Litomyšl Hala Jiskra
14:00 o 9. - 12. místo Tigers České Budějovice vs. BC Vysočina Městská hala
14:00 o 9. - 12. místo Jiskra Kyjov vs. SBŠ Třinec Hala Jiskra
15:50 PLAY OFF SF 1 BK Teplice vs. SKB Rokycany Městská hala
15:50 o 5. - 8. místo L-SF 1 BA Sparta Praha vs. Sokol Vyšehrad Hala Jiskra
17:40 PLAY OFF SF 2 BK Klatovy vs. ADFORS Basket Litomyšl Městská hala
17:40 o 5. - 8. místo L-SF 2 SK Renocar Podolí vs. Basket Kohouti - Babice Hala Jiskra
19:15 dovednostní soutěže týmové i individuální Městská hala

Neděle 01.05.2022

08:30 o 9. - 12. místo SBŠ Třinec vs. Tigers České Budějovice Hala Jiskra
09:00 o 5. - 8. místo o 5. místo BA Sparta Praha vs. SK Renocar Podolí Městská hala
10:20 o 9. - 12. místo BC Vysočina vs. Jiskra Kyjov Hala Jiskra
11:00 PLAY OFF o 3. místo BK Teplice vs. ADFORS Basket Litomyšl Městská hala
12:10 o 5. - 8. místo o 7. místo Sokol Vyšehrad vs. Basket Kohouti - Babice Hala Jiskra
13:00 PLAY OFF finále SKB Rokycany vs. BK Klatovy Městská hala
14:30 Medailový ceremoniál, slavnostní zakončení Národního finále Městská hala
Fandím týmu:
žádnemu
ADFORS Basket Litomyšl
BA Sparta Praha
Basket Kohouti - Babice
BC Vysočina
BK Klatovy
BK Teplice
Jiskra Kyjov
SBŠ Třinec
SK Renocar Podolí
SKB Rokycany
Sokol Vyšehrad
Tigers České Budějovice

Návštevy
celkem: nahravam
celkem rok: nahravam
jedinečný měsíc: nahravam
jedinečný týden: nahravam
jedinečný dnes: nahravam
online: nahravam